Festiwal Studenckich Kół Naukowych o Puchar Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – wtorek 7 maja 2019 r., godz. 12:00

Festiwal Studenckich Kół Naukowych o Puchar Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie!

Do udziału w Festiwalu zapraszamy członków wszystkich Studenckich Kół Naukowych wraz ze swoimi Opiekunami.

W celu rejestracji udziału proszę przesłać do dnia 19.04.2019 roku na adres: bakalarz@up.krakow.pl następujące dane:
➡️ pełna nazwa koła naukowego
➡️ imię i nazwisko opiekuna
➡️ imię i nazwisko osób reprezentujących koło naukowe
➡️ tytuł prezentacji lub wystąpienia

Forma wystąpienia jest dowolna.
Prezentacja powinna dotyczyć osiągnięć Koła od
9 maja 2018 r. do 7 maja 2019 r.
Do dyspozycji uczestników będzie komputer (odtwarzacz dvd) z rzutnikiem multimedialnym, nagłośnienie oraz scena.
Czas przeznaczony na wystąpienie jednego Koła to 10 minut.

Wszystkie wystąpienia będą oceniane przez Jury pod przewodnictwem Prorektora ds. Studenckich, które wyłoni zwycięzców Festiwalu.

Dla najlepszych Kół Naukowych przewidziano nagrody,
m. in. w formie dofinansowania inicjatyw podejmowanych przez Koło Naukowe.

Festiwal rozpocznie się 7 maja 2019 roku o godz. 12:00.

Prezentacje Kół (w formacie Power Point, pdf lub dvd) powinny zostać dostarczone do Klubu Studenckiego „Bakałarz” na pendrive’ie najpóźniej do godziny 11:00
w dniu Festiwalu oraz przesłane na adres: bakalarz@up.krakow.pl najpóźniej do dnia 6 maja 2019 roku do godz. 12:00.

Szczegółowy program wydarzenia zostanie przesłany
do wszystkich zarejestrowanych uczestników Festiwalu
30 kwietnia 2019 roku.

Dodatkowe informacje dotyczące Festiwalu:
e-mail: bakalarz@up.krakow.pl

Zapraszamy do udziału!